Gorzowski szpital czeka na opinie

12 lipca 2018, 12:28, red
fot. Agnieszka Wiśniewska/WSzW w Gorzowie
Gorzowski szpital zachęca, aby ocena jego działalności pozostała w jego murach. - Nie musicie pisać e-maili, czy korzystać z portali społecznościowych – przekonują władze szpitala. Jakość obsługi ocenić możemy w elektronicznym ankieterze, który ustawiony został przy windach.
- Podzielcie się z nami swoją opinią – apelują władze gorzowskiego szpitala. Aplikacja Statisfy zainstalowana w interaktywnym ankieterze, który został zainstalowany w gorzowskim szpitalu, ma przyczynić się do podniesienia jakości usług. Ankieter zbierze i przeanalizuje dane pozyskane bezpośrednio od pacjentów i innych osób odwiedzających szpital.

Zostaliście sprawnie obsłużeni w kolejce do rejestracji? Mieliście do czynienia z miłym i uprzejmym personelem medycznym? Jesteście lub byliście pacjentem Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie, a może tylko kogoś odwiedzaliście i zaobserwowaliście coś, o czym powinniśmy wiedzieć? Podzielcie się z nami swoją opinią na temat jakości i standardu obsługi – pisze do osób korzystających z usług szpitala jego dyrekcja.

Pomysłodawcy tego rozwiązania po cichu też liczą, że dzięki temu na portalach społecznościowych znajdzie się mniej negatywnych opinii o szpitalu. - Nie musicie pisać maili, listów tradycyjnych, czy korzystać z portali społecznościowych. To prostsze niż myślicie, a sam proces oceny zajmuje mniej niż sekundę – czytamy w komunikacie skierowanym do pacjentów.

- Nasz nowy ankieter zbierze i przeanalizuje dane pozyskane bezpośrednio od Państwa, a my wyciągniemy z tego wnioski – obiecują władze szpitala.

Podziel się

Komentarze


Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!