Remont Kostrzyńskiej i kolejny etap prac [zdjęcia]

6 lipca 2018, 09:42, ak
fot. Anna Kluwak
Prace na pierwszym odcinku przebudowy ulicy Kostrzyńskiej w Gorzowie idą pełną parą, a droga jest po prostu nie do poznania. Natomiast we wtorek rusza kolejny etap przebudowy, który obejmie odcinek od przystanku autobusowego „os. Słoneczne” do cerkwi.

Firma Budimex rozpoczęła przebudowę ul. Kostrzyńskiej w poniedziałek 21 maja na odcinku od ul. Nad Wartą do połowy skrzyżowania z ul. Tartaczną. Po 6 tygodniach prac wybraliśmy się z aparatem sprawdzić jak wygląda jedna z najważniejszych inwestycji w Gorzowie. Obecnie ulica Kostrzyńska jest nie do poznania – głębokie wykopy, prace przy odwodnieniu drogi i torowisko po którym dawno już nie ma śladu.

Natomiast we wtorek 10 lipca wykonawca planuje rozpoczęcie kolejnego etapu przebudowy ul. Kostrzyńskiej. Tym razem zostanie zamknięta północna jezdnia Al. 11 Listopada - na odcinku od przystanku autobusowego „Os. Słoneczne” do cerkwi.

- Pojazdy jadące od centrum zostaną skierowane na jezdnię południową, na której ruch będzie dwukierunkowy. W związku z przebudową północnej jezdni Al. 11 Listopada skróceniu - do przystanku „Os. Słoneczne” - ulegnie trasa linii T-1. Wprowadzony zostanie objazd do Al. 11 Listopada z osiedla Słonecznego przez ul. Słoneczną i ul. Olimpijską. Wyjazd z ul. Plac Słoneczny na Al. 11 Listopada zostanie zamknięty – opowiada Paweł Najdora z wydziału dróg Urzędu Miasta Gorzowa.

Firma Budimex deklaruje, że prace na tym odcinku potrwają do końca września 2018 roku.

FotoreportażPodziel się

Komentarze


Zobacz także

Pozostałe wiadomości


Fotoreportaże


x
Praca!